Comfyrun

Comfyrun Lokomotor’un içeriği Glukozamin HCI, kondroitin sülfat, MSM (Metil Sülfonil Metan), Tip II Kollajen, Hyaluronik Asit, Boswellia serrata, zerdeçal, Magnezyum, Bakır ve sistem modülatörü olarak eklem sağlığı ve eklem sağlığı için vazgeçilmez tedavi seçeneği olacaktır. eklem sıvısı desteği. İçerisindeki magnezyum sayesinde kas sistemimizde laktik asit oluşumunu engeller ve bölgesel kasılmaları giderir. Yine Boswellia serrata, zerdeçal ve MSM(Metil Sülfonil Metan) nedeniyle iltihaplı bölgeler için iltihap önleyici olacaktır. Bağ dokusu sentezi için kükürt kaynağı olan MSM ile bağ, tendon, kas ve kemik yapısının güçlendirilmesi için de C vitamini eklenir. Eklem için dört ana bileşenle birleştirin; glukozamin HCI, kondroitin sülfat, Tip II Kollajen, Hyaluronik Asit, hastaların eklem sağlığına yardımcı olacak ve tedavi ile elinizi güçlendirecektir.

Frequently Asked Questions

Nasıl Kullanılır ?

Veteriner hekim tarafından aksi önerilmedikçe her 10 kg ağırlık için 1 ml mama veya su ilave edilerek günlük olarak verilir.

Faydaları Nelerdir ?

Kediler temizlik sırasında zayıf ve sağlıksız tüyleri yalayarak deriden kopmalarına ve yeniden yalama sırasında bu tüyleri yutmalarına neden olurlar. Yutma aslında kasıtsız olsa da mide ve bağırsak yolunu takip ederek dışkı veya kusmuk ile atılır.