Flora Koruyucu

Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Faecium ve L. Acidopfilus içeren formülasyonu sayesinde kedi ve köpeklerin savunma sistemini geliştirdiği kanıtlanmış özel bir probiyotik takviyesidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Kullanılır ?

Kedi ve köpeklerin önüne 1 saşe eklenerek günlük olarak kullanılır.

Etkileri nelerdir?

Kedi ve köpekler için probiyotik mikroorganizmalar içeren premikstir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur ve bağışıklık sistemini destekler.

Bir Tedavi Midir ?

Sindirim sistemini düzenleyici etkisi vardır. Kedi ve köpekler için kullanıma uygun karışım. Kedi ve köpekler için probiyotik mikroorganizmalar içeren premikstir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur ve bağışıklık sistemini destekler.

Neden Gereklidir ?

Sindirim sistemini düzenleyici etkisi vardır. Kedi ve köpekler için kullanıma uygun karışımdır. Ayrıca diyeti değiştirmek, stres ve antibiyotiklerin neden olduğu gastrointestinal bozuklukları en aza indirebilir. L-Lizin içeriği ile hücre onarımını destekler ve birçok hormonun yapısına katılarak bağışıklık seviyesinin artmasına yardımcı olur. Ayrıca B1, B2 ve B6 vitaminleri enerji metabolizmasını ve sindirim sistemini düzenler. Cilt ve tüy sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olur. C ve D3 vitaminleri de kollajen sentezini uyarır.