Free Breathing

Freebreathing, içerdiği faydalı bitki özleri ile üst solunum desteğine yardımcı olan bir üründür ve bu bitkilerin özellikleri şunlardır; Pelargonium, akut ve kronik bronşit, soğuk algınlığı, kulak burun boğaz enfeksiyonlarında doktora yardımcı olacaktır. Propolis bağışıklık sistemine yardımcı olur ve antioksidan metabolizmayı aktive eder. Mürver özü, üst solunum yolu alerjilerini ve bağışıklık sistemini destekler. Okaliptüs balgam söktürücü solunum sistemi hastalıklarını destekler. Tarçın, antioksidan oranı en yüksek baharatlardan biridir. Tarçın, aşağıdakiler gibi en güçlü antioksidanların çoğunu içerir; flavonoidler, polifenol ve fenolik asit. Bu bileşenler vücutta serbest radikal oluşumunu engeller ve oksidatif hasarlara yardımcı olur. Meyan kökü, antiinflamatuar özelliği ile üst solunum yolu ağrılarından kurtulmaya yardımcı olur. Ebegümeci çiçeği öksürük ve gastroözofageal reflü gibi hastalıklardan kurtulmaya yardımcı olur. Bu doğal bileşenlerle Freebreathing, solunum yolu tedavileri için güçlüdür.

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Kullanılır ?

Küçük ırk köpeklerde 1 kg ağırlığa 1 püskürtme şeklinde ağız içine püskürtülerek uygulanır.

Bu Ürün Ne Yapar?

Klinik çalışmalarda D vitamininin kan basıncını düzenlediği gözlemlenmiştir.

Faydaları Nelerdir ?

Geriatrik kedi ve köpeklerde tahliyene bağlı olarak fosfor metabolizmasını düzenleyerek tahliyeye bağlı kemik gelişiminin dışında.

Evcil Hayvanlar İçin Neden Önemlidir ?

Büyüyen kedi ve köpeklerde raşitizm tedavisinde destekleyicidir. Kanser riskini azaltır. Bağışıklığı düzenler ve güçlendirir Kedi ve köpeklerde metabolizmanın ve bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasını sağlamak için gereklidir.