Mallia Hamile ve Köpek Yavrusu

Hamile köpek bu özel ürün ile mükemmel bir hamilelik ve emzirme dönemi geçirecek. Bu ürün, köpekler için laktasyon dönemi için mineraller ve vitaminler içerir. Bu ürün içerisinde bulunan folik asit sayesinde hamile köpek mükemmel bir hamilelik ve emzirme dönemi geçirecek ve yavrunun bağışıklık sistemine yardımcı olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Kullanılır ?

Veteriner hekim tarafından aksi önerilmedikçe her 10 kg ağırlık için 1 ml mama veya su ilave edilerek günlük olarak verilir.

Ne İşe Yarar ?

Kediler temizlik sırasında zayıf ve sağlıksız tüyleri yalayarak deriden kopmalarına ve yeniden yalama sırasında bu tüyleri yutmalarına neden olurlar. Bilindiği gibi kediler kendilerini temizlemek için sürekli yalarlar. Bu esnada zayıflamış tüyleri yutarlar. Zamanla yutulan tüylerin tamamı gastrointestinal kanalda kümeleşerek tıkanıklıklara neden olabilir. Mallia %80 malt içeriği ile bu topakların sindirim sisteminden sorunsuz bir şekilde atılmasını sağlar.

Faydaları Nelerdir ?

Kediler temizlik sırasında zayıf ve sağlıksız tüyleri yalayarak deriden kopmalarına ve yeniden yalama sırasında bu tüyleri yutmalarına neden olurlar. Yutma aslında kasıtsız olsa da mide ve bağırsak yolunu takip ederek dışkı veya kusmuk ile atılır.

Tedavi Şekli

Bazı durumlarda saçlar midede birikir ve her bir saç zerresi birbirine bağlanarak tüy yumakları oluşturur. Bu tüy yumakları mide tahrişine neden olur ve kediler kusmuk keçesi gibi görünen tüy yumaklarını çıkarır. Mallia’nın devreye girdiği yer burasıdır.